Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality


VĚŘÍM SI, VĚŘÍM TI, VĚŘÍM V TÝM, DY-NA-MO

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trenér: Petr Koloničný tel.: 602737790

Asistent: Adam Gaisler

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novinky:

Soustředění se posouvá na 24.-27.3.2016, místo bude určeno později, 

OD 01.01.2016 PLATÍ NOVÉ PRAVIDLO PRO RODIČE: ZÁKAZ VSTUPU DO ŠATNY

Není to nic proti Vám ale už je nejvyšší čas, naučit všechny kluky víc samostatnosti, zvládat základní věci bez pomoci rodičů. Já věřím, že to všichni kluci umí a zvládnou to sami. Děkuji za Vaši podporu a dodržování.

 

------------------------------------------------------

Aktualitity:

PO 18.01.206 Trénink v Grünwaldovce 17:00 - 18:30 švihadlo, malý a velký míč
ST 20.01.2016 Trénink na Složišti 17:30 - 19:00
ČT 21.01.2016 Trénink na Složišti 17:30 - 19:00
 
--------------------------------------------------------
 
Plán na další týden:
 
PO 25.01.2016 Trénink v Grünwaldovce 17:00 - 18:30 švihadlo, malý a velký míč
ST 27.01.2016 Trénink na Složišti 17:30 - 19:00
ČT 28.01.2016 Trénink na Složišti 17:30 - 19:00
SO 30:01.2016 Turnaj v Sezimovo Ústí
 
 
---------------------------------------------------------------

 


 

Termíny turnajů Zimní ligy 2015/2016 na Složišti pro ročník 2006

22.11.2015, 13.12.2015, 16.01.2016, 14.02.2016, 05.03.2016, Týmy: Dynamo, SKP, FMA, Písek, Milevsko, Kamenný Újezd, Hradiště, Jindřichův Hradec, Táborsko, Viktoria Plzeň

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Odkaz na rozlosování Okresního přeboru ml. přípravek:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1429

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tréninky:v__60ef.jpg

  • pondělí od 17:00 do 18:30 v Grünwaldovce, oblečení: bčb
 
  • středa od 17:30 do 19:00 na Složišti  oblečení: ččč
 

v__7be8.jpg

  • čtvrtek od 17:30 do 19:00 na Složišti  oblečení: čbč

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 20. 6. 2015 - Junior ČEZ Cup Psáry 2015
3. ročník mezinárodního mistrovství ČR ročníku 2007
- začátek: prezentace 8:30, slavnostní zahájení v 9:00, začátek 9:30, konec cca v 17:00
- místo: Sportovní areál SK Rapid Psáry
- sraz: 8:30
- startovné: 1 500,- ( + 700,- za obědy pro 12 hráčů a 2 dospělé osoby)
- pravidla: zápas 1x13 minut, 4+1, 20 účastníků rozdělených do 5 skupin, dále 2 finálové skupiny (1. - 10. a 11. - 20. místo) a finále, malá domů povolena, auty vhazováním, výkop brankaře do poloviny hřiště, volné kopy jsou vždy nepřímé!, o konečném pořadí rozhodují 1. body, 2. rozdíl skóre, 3. vzájemná utkání (minitabulka), 4. větší počet vstřelených branek, 5. pokutové kopy
- nominace: Dvořák, Pecka, Poturnay, Koloničný, Kerl, Vorel, Michl, Jílek, Vinzens
- všichni s sebou malé míčky!!!

turnaj-psary-2015-harmonogram1.png

 

turnaj-psary-2015-harmonogram2.pngturnaj-psary-2015-harmonogram3.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 11. 6. 2015 - Zápas OP č. 7 - Slavia ČB
- začátek: 17:00
- sraz: 16:30 na Složišti
- nominace: Landa, Zevl, Vorel, Györi, Vinzens, Bauer, Wölfl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 7. 6. 2015 - Zápasy KP č. 7 - Písek
- zápasy: 10:00 Dynamo ČB - Písek A/U9
               11:00 Dynamo ČB - Vimperk
- sraz: v 9:30 v Písku na hřišti
- nominace: Pecka, Jílek, Kerl, Michl, Vorel, Vinzens, Nečas, Zevl, Liška, Wölfl
- všichni s sebou malé míčky!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 6. 6. 2015 - 12. Hermann Wallner Turnier
SC St. Valentin - Rakousko
- začátek: 8:30, konec cca v 17:00
- místo: Autobahnabfahrt St. Valentin - Richtung St. Valentin ca. 2 km -bei Ampel rechts abbiegen - durch Eisenbahnunterführung ca. 150 m - links abbiegen zur Sportanlage SC St. Valentin. Adresse für das Navigationssystem: 4300 St. Valentin, Perovitstraße 4.
- sraz: 8:00
- startovné: 50 €
- pravidla: zápas 1x11 minut, 8 skupin po 4 týmech, 6+1, zajištěno jídlo i pití (k obědu špagety)
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Poturnay, Jílek, Kerl, Vorel, Michl, Wölfl
- všichni s sebou malé míčky!!!
turnaj-rakousko-6.6.2015.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úterý 2. 6. 2015 - Zápas OP č. 6 - Hluboká n. Vlt.
- začátek: 16:30
- sraz: 16:00 na hřišti Hluboká nad Vltavou
- nominace: Kerl, Zevl, Dvořák, Györi, Pecka, Liška, Wölfl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 31. 5. 2015 - Zápasy KP č. 6 - Složiště
- zápasy: 14:00 Dynamo ČB - Jindřichův Hradec
               16:00 Dynamo ČB - Loko ČB
- sraz: v 13:30 na Složišti
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Kerl, Michl, Vorel, Vinzens, Nečas, Györi, Zevl, Liška, Wölfl
- všichni s sebou malé míčky!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 28. 5. 2015 - Zápas OP č. 5 - Dobrá Voda
- začátek: 17:00
- sraz: 16:30 na Složišti
- nominace: Kerl, Zevl, Vorel, Györi, Pecka, Liška, Vinzens

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úterý 26. 5. 2015 - Zápasy KP č. 5 - Složiště
- zápasy: 18:00 Dynamo ČB - Prachatice
               19:00 Dynamo ČB - Dynamo U09
- sraz: v 17:30 na Složišti
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Kerl, Michl, Vorel, Vinzens, Nečas, Györi, Zevl, Liška

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 23. 5. 2015 - Slavia Tour
- začátek: 9:20 (prezence od 8:30), konec cca v 18:00
- místo: SK Hostivař, Švehlova 36, Praha 10 – Hostivař
- sraz: 8:45
- startovné: 1 800,- + 60,-/osobu za oběd
- pravidla: zápas 1x14 minut, 2 skupiny po 8 týmech, 4+1, každý s každým, první dva týmy postupují do skupiny o 1. - 4. místo, třetí a čtvrté týmy do skupiny o 5. - 8. místo, páté a šesté do skupiny o 9. - 12. místo a sedmé a osmé týmy do skupiny o 13. - 16. místo, do skupiny o umístění se započítávají výsledky ze základní části, o pořadí ve skupinách rozhodují 1. body, 2. vstřelené branky, 3. obdržené branky, 4. minitabulka, rohy se kopou, auty rozehrávané vhazováním, vyjetím či přihrávkou, branka platí po přihrávce, rozehrávání nesmí trvat déle než 5 vteřin, brankař nesmí vykopnout ani vyhodit za půlku, malá domů platí

- další informace: www.slaviatour.cz
- nominace: Dvořák, Koloničný, Poturnay, Kerl, Vorel, Jílek, Michl, Vinzens, Nečas
- všichni s sebou malé míčky!!!

turnaj-slavia-tour-2015-zakladni-skupina.png

turnaj-slavia-tour-2015-zakladni-skupina2.pngbez-nazvu.png1.pngturnaj-slavia-tour-2015-o-umisteni.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota a neděle 16. a 17. 5. 2015 - Ondrášovka Cup
- začátek: 8:00 v sobotu i neděli
- místo: Kvapilova 3075, Tábor (http://www.mapy.cz/zakladni?x=14.6627140&y=49.4183440&z=14&source=addr&id=11750057)
- sraz: 7:45
- startovné: 0,-
- pravidla: zápas 1x13 minut, 2 skupiny po 14 týmech, 4+1, rohy se kopou, auty rozehrávané vhazováním, vyjetím či přihrávkou, branka platí až po třetím kontaktu, rozehrávání nesmí trvat déle než 5 vteřin, brankař nesmí vykopnout ani vyhodit za půlku, malá domů platí (pouze, když míč opustil brankoviště), 7 nejlepších týmů postupuje do zlaté části, kam se počítají výsledky s ostatními postupujícími, mužstva na 8 a dalších místech postupují do stříbrné části, stejný systém jako zlatá část, mužstva umístěné na 1. až 4. místě ve zlaté části hrají o celkového vítěze, obě semifinále, o 3. místo i finále se hraje 1x15 minut

- další informace: http://ondrasovkafotbal.cz/ , obědy zajištěny (cca 14 obědů - mohou si vzít i někteří rodiče)
- nominace: Dvořák, Pecka, Poturnay, Koloničný, Kerl, Jílek, Michl, Vorel, Nečas

rozlosovani-ondrasovka-cup.png

rozlosovani-ondrasovka-1.png

rozlosovani-ondrasovka-2.png

rozlosovani-ondrasovka-3.png

rozlosovani-ondrasovka-4.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úterý 12. 5. 2015 - Zápasy KP č. 4 - Strakonice
- zápasy: 16:00 Dynamo ČB - Strakonice
               17:00 Dynamo ČB - Táborsko B/U9
- sraz: ve 14:30 na Složišti! (k dispozici bude dodávka, na místě se dohodneme)
- nominace: Kerl, Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Vinzens, Zevl, Michl, Landa, Györi, Wölfl, Vorel, Liška, Nečas

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 7. 5. 2015 - Zápas OP č. 4 - Loko ČB B
- začátek: 16:30
- sraz: 16:00 na hřišti Loko ČB
- nominace: Kerl, Zevl, Vinzens, Wölfl, Landa, Bauer, Györi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 3. 5. 2015 - Zápasy KP č. 4 - Složiště
- zápasy: 14:00 Dynamo ČB - Písek B/U9
               16:00 Dynamo ČB - Vimperk
- sraz: 13:30 na Složišti
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Kerl, Landa, Wölfl, Michl, Györi, Liška, Zevl

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtvrtek 30. 4. 2015 - Zápas OP č. 3 - Kamenný Újezd
- začátek: 16:30
- sraz: 16:00 v Kamenném Újezdu
- nominace: Wölfl, Landa, Zevl, Györi, Liška, Kerl, Michl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pátek 24. 4. 2015 - Zápasy KP č. 3 - Složiště
- zápasy: 16:00 Dynamo ČB - Sokol J. Hradec
               18:00 Dynamo ČB - Loko ČB
- sraz: 15:30 na Složišti
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Kerl, Vorel, Landa, Wölfl, Michl, Vinzens, Györi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pátek 1. 5. 2015 - Klokan Cup
- začátek: 8:00
- místo: hřiště TJ Spartak Hrdlořezy (Před Mosty 1, Praha 10)
- sraz: 7:45
- startovné: 1 500,-
- pravidla: zápas 1x14 minut, 2 skupiny po 8 týmech, čtyři nejlepší z každé skupiny postupují do finálové skupiny, ostatní hrají skupinu o 9. - 16. místo, rohy se kopou, auty vhazování, přihrávka po zemi či rozehrání, brankař vykopává přes polovinu jen při chycení míče nohou ze hry, jinak ani hodem či výkopem přes polovinu hřiště
- nominace: Kerl, Dvořák, Pecka, Koloničný, Poturnay, Jílek, Vorel, Vinzens, Michl

klokan-cup-2015.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

harmonogram-klokan-cup-2015.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

harmonogram-klokan-cup-2015-2.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neděle 19. 4. 2015 - Zápasy KP č. 2 - Složiště

- zápasy: 14:00 Dynamo ČB - Dynamo U09
               15:00 Dynamo ČB - Prachatice
- sraz: 13:30 na Složišti
- nominace: Dvořák, Pecka, Koloničný, Jílek, Kerl, Vinzens, Zevl, Landa, Michl, Liška, Wölfl
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

 

Poslední fotografie



Statistiky

Online: 1
Celkem: 38639
Měsíc: 48
Den: 1